Real Varsovia - Turbo Football Academy 7:0

Real Varsovia 2008

7

:

0

Przy pięknej pogodzie - nie można sobie chyba wyobrazić lepszych warunków do rozgrywania meczu - podejmowaliśmy w sobotę zespół Turbo Football Academy.

Za ten mecz trzeba pochwalić cały zespół, bez wyjątku. Szczególnie udana była gra obronna, wszystkich zawodników - na co trener zwracał szczególną uwagę tego dnia. Jeżeli wszyscy chłopcy tak pracują w defensywie, jak w sobotę, bramki są już tylko kwestią czasu. Najbardziej udanym elementem był powrót po stracie - brawo! Tego dnia nie było straconych piłek.

Pomni doświadczeń sprzed 2 tygodni, w przerwie meczu nasi zawodnicy mieli za zadanie przeprowadzić symulację, zgodnie z którą wyzerowaliśmy wynik z pierwszej połowy. Od 30 minuty mieliśmy grać tak, jakby wynik był 0:0. Symulacja została wykonana znakomicie, co było widać od pierwszych sekund II połowy.

Do końca meczu nie spadało dzięki temu tempo gry, dostosowali się do niego także zawodnicy, którzy rzadziej grają w lidze MZPN w składach 9/9 (lub debiutowali w tym sezonie) i dla których tak szerokie i długie boisko to jeszcze nie tak dobrze znane miejsce. Sobotnia gra pokazuje, że czasu na treningach nie tracą i dzięki ciężkiej pracy na treningach poziom wszystkich naszych chłopców rośnie, bez względu na wiek i doświadczenie!

Jeszcze raz gratulacje, za dwa tygodnie gramy ostatni mecz w tym sezonie w lidze MZPN, na pięknej zielonej murawie w Chylicach!

2019-10-26 13:30