MKS Polonia Warszawa

1

:

3

50' Real Varsovia 2008 Franciszek Kołodnicki
40' MKS Polonia Warszawa
35' MKS Polonia Warszawa
20' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura

W sobotnie popołudnie, mimo wygranej pierwszej połowy, przegrywamy mecz ligowy 5. kolejki rocznika 2008 z Polonią Warszawa. Jest to pierwsza przegrana w sezonie, będziemy ciężko pracować, aby była ostatnia.

Możemy być zadowoleni z pierwszej połowy, którą nieprzypadkowo wygraliśmy 1:0, wygrywając większość pojedynków 1 na 1 i dotrzymując kroku przeciwnikowi. Aby podjąć z naszym zespołem walkę, przeciwnik był zmuszony grać długą piłkę. Mecz był szybki, intensywny i o jego wyniku w dużej mierze zadecydowało nasze zmęczenie w drugiej połowie.

Brawa za pierwszą połowę, walkę w całym meczu i teraz wracamy do pracy na treningach!

2020-10-03 15:30

Mikołaj Dąbrowski, Mikołaj Zasada, Maciej Zasada, Alexy Brodziński, Bruno Ziemba