2020-11-09 17:10  -  Real Varsovia 2008

Real Varsovia - AP Agape Białołęka

Herb klubu Real Varsovia 2008
Herb klubu AP Agape Białołęka

Real Varsovia 2008

vs

AP Agape Białołęka

1

:

0

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
30' Real Varsovia 2008 Jan Celiński Gaweł Faber

W sobotnie popołudnie Real Varsovia 2008 po bardzo dobrym meczu wygrywa z AP Agape Białołęka 1:0

Mimo niskiego wyniku bramkowego, mecz mógł się podobać. W I. połowie zawodnicy realizowali postawione przed nimi zadania: bardzo dobrze współpracowali ze sobą i stwarzali dużo sytuacji - choć wykorzystali jedną, po stałym fragmencie gry. Zwracała uwagę pełna dominacja naszego zespołu na boisku.

W drugiej połowie brakowało spokoju, utrzymywało się wysokie tempo spotkania. Mniej było wymiany piłki między zawodnikami, a zdarzające się niekiedy przypadkowe zagrania mogły dać przewagę przeciwnikom.

W tym meczu chłopcy mieli do zrealizowania dużo celów indywidualnych i z tego zadania wywiązali się bardzo dobrze. Na meczu była z nami Pani Psycholog, która również postawiła przed zawodnikami określone cele psychologiczne, mentalne: pewność siebie, opanowanie, koncentracja. Pani Psycholog wskazywała na charakter gry przeciwnika (agresywny, faul) i uczyła zawodników właściwej reakcji, umiejętności niewyprowadzania się z równowagi. Zwracaliśmy też uwagę na asekurację w parach i wzajemne wspieranie się ( zarówno na boisku, jak i w szatni!), co było wyraźnie widać i słychać. Zespół grał jak o wspierający się kolektyw. Gratulacje dla P. Psycholog i chłopców!

Poza tym były też cele piłkarskie dla całego zespołu: jeszcze dłuższe niż dotąd posiadanie piłki i spokojne budowanie akcji. Tutaj chłopcom należą się szczególnie duże brawa: zespół przez cały mecz był skoncentrowany, pewny siebie i bardzo rzadko oddawał piłkę.

MVP meczu: cały zespół!


Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-11-07 15:30
Gospodarze:
Real Varsovia 2008
Goście:
AP Agape Białołęka

Ławka rezerwowych:

Mikołaj Zasada, Mikołaj Dąbrowski, Maciej Zasada, Bruno Ziemba, Patryk Lis