Juventus Academy

11

:

2

55' Real Varsovia 2008 Karol Banaszek Vincent Szypura
51' Real Varsovia 2008 Patryk Lis
45' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura
42' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura Piotr Bala
40' Real Varsovia 2008 Igor Mata
36' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura Marek Wach
34' Juventus Academy
32' Juventus Academy
20' Real Varsovia 2008 Patryk Lis Vincent Szypura
15' Real Varsovia 2008 Patryk Lis Karol Banaszek
8' Real Varsovia 2008 Mikołaj Dąbrowski
5' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura

W ostatnią niedzielę odbył się mecz towarzyski Real – Juventus Academy, zatem przy takich nazwach można było się spodziewać klasycznego spotkania ;)

Po kilku pierwszych minutach szarpanej gry, nasi zawodnicy potrafili uporządkować spotkanie poprzez posiadanie piłki i spokojną budowę akcji. Po każdym podaniu zespół stawał się coraz pewniejszy siebie i wkrótce zdominował spotkanie. To pozwoliło nam na stworzenie bardzo wielu sytuacji bramkowych i finalnie bramek po różnych fragmentach gry.

Cele przewidziane do realizacji w tym meczu to:

- doskonalenie otwarcia gry,

- tworzenie przewagi oraz linii podania przy otwarciu gry,

- koncentracja na postawie meczowej, właściwe reagowanie na sytuacje stresowe, właściwe reagowanie podczas meczu,

- wysoki pressing i tworzenie przewagi w obronie.

Dobrze wychodziło otwarcie gry. Dużo właściwie otwartych akcji przez bramkarza, właściwe budowanie przewagi przez zespół. Można pochwalić szczególnie ostatnie 10 minut pressingu wysokiego. Widać było także właściwy, szybki kontrpressing i tworzenie przewagi tam,  gdzie znajduje się piłka. Do poprawy nadaje się pressing wysoki, szczególnie  szybkość doskoczenia do przeciwnika i przesunięcie we właściwym kierunku całego zespołu.

W najbliższym czasie będziemy jeszcze pracować nad budowaniem akcji poprzez posiadanie piłki, szybką grą kombinacyjną przy finalizacji i zdobywaniem bramki poprzez stwarzanie różnych sytuacji, tj. stałych fragmentów gry, po odbiorze w wysokim pressingu, po szybkiej grze kombinacyjnej, ataku pozycyjnym, czy po akcji indywidualnej.

Gratulacje za pierwszą bramkę w naszych barwach dla Igora!

MVP meczu: Maciek, Vincent, Janek.

2021-02-07 17:00