2021-03-18 23:47  -  Real Varsovia 2008

PAPN Kraków - Real Varsovia

Herb klubu PAPN Kraków
Herb klubu Real Varsovia 2008

PAPN Kraków

vs

Real Varsovia 2008

1

:

1

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
40' Real Varsovia 2008 Patryk Lis Jan Celiński
33' PAPN Kraków

W ostatnią sobotę zespół rocznika 2008 zagrał w Skotnikach pod Krakowem mecz z PAPN Kraków, drużyną pierwszoligową, jedną z najlepszych drużyn w Krakowie.

Remisowy wynik spotkania nie oddaje przebiegu meczu. Pierwsze 15 minut to ogromna przewaga naszego zespołu, kilkanaście sytuacji bramkowych naszej drużyny i ogromne szczęście drużyny z Krakowa, obijane słupki i poprzeczki, rzut karny i bardzo dobrze prezentujący się bramkarz PAPN i broniący cały zespół przeciwników, który przez całe spotkanie stworzył 3 sytuacje, z czego jedną wykorzystał. W dalszej części spotkania, szczęście i bramkarz dalej pomagało zespołowi z Krakowa. Bramkę zdobywamy po indywidualnej akcji Patryka i pomocy Jasia.

Cele dla zawodników w tym meczu to: stworzenie sytuacji do oddania strzału, ofensywna asekuracja, asekuracja w parach.

Udało nam się stworzyć bardzo dużo sytuacji do oddania strzału, oddaliśmy ponad 20 celnych strzałów na bramkę, graliśmy bardzo wysoko i blisko siebie, co pozwalało nam szybko odzyskać piłkę lub wygrać drugą piłkę.

Trzeba pochwalić dominację w ofensywie na połowie przeciwnika i tutaj obrońców, którzy grają bardzo wysoko w celu tworzenia przewagi, za komunikację: Vivi, Jasio, Ambro, Zetka, wspieranie: Bruno, obu Franków, za grę dalszą nogą i korzystanie z lewej i prawej nogi: Jozi, obu Franków, Karola, Vivi, Jasia.

Do poprawy: obrona niska i działania z tym związane, stworzenie sytuacji do strzału, oddanie strzału do bramki, asekuracja w ofensywie, utrzymanie piłki, komunikacja zespołowa, reakcja na zdarzenia boiskowe.

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2021-03-13 10:30
Gospodarze:
PAPN Kraków
Goście:
Real Varsovia 2008

Ławka rezerwowych:

Mikołaj Zasada, Maciej Zasada, Wojciech Szczypkowski, Antoni Kowalski, Franciszek Zabłocki, Leon Wyszyński, Kacper Śnieciński, Marcin Siejk, Samuel Booher, Bruno Ziemba, Patryk Lis, Jan Celiński

Galeria:


PAPN Kraków - Real Varsovia obrazek 1
PAPN Kraków - Real Varsovia obrazek 2
PAPN Kraków - Real Varsovia obrazek 3
PAPN Kraków - Real Varsovia obrazek 4
PAPN Kraków - Real Varsovia obrazek 5