Real Varsovia 2008

0

:

12

60' Real Varsovia 2008 Patryk Lis
57' Real Varsovia 2008 Patryk Lis
54' Real Varsovia 2008 Franciszek Szymczyk
52' Real Varsovia 2008 Gaweł Faber
48' Real Varsovia 2008 Patryk Lis
45' Real Varsovia 2008 Franciszek Szymczyk Piotr Bala
40' Real Varsovia 2008 Vincent Szypura
33' Real Varsovia 2008 Mikołaj Dąbrowski
20' Real Varsovia 2008 Kacper Śnieciński Piotr Bala
16' Real Varsovia 2008 Kacper Śnieciński
12' Real Varsovia 2008 Franciszek Kołodnicki Piotr Bala
7' Real Varsovia 2008 Patryk Lis Vincent Szypura

1 maja 2021 r. nasz zespół rozegrał mecz drugiej kolejki ligi MZPN, z Klubem SNU.

Od początku meczu zespół przeciwnika został zepchnięty do głębokiej obrony i większość spotkania była prowadzona na połowie rywala z kilkoma próbami kontrataku przeciwnika.

Cele taktyczne na ten mecz to:
- doskonalenie otwarcia gry,
- pressing wysoki,
- kontrpressing po stracie piłki.

Cel techniczny to prowadzenie piłki właściwą nogą do sytuacji boiskowej.

Celem mentalnym było doskonalenie komunikacji podczas posiadania piłki.

Realizacja celów przebiegała następująco:

- doskonalenie otwarcia gry: w przeciągu meczu kilka razy obserwowaliśmy otwarcie gry pod pressingiem przeciwnika, prawidłowe otwarcie i wyjście spod pressingu,
- pressing wysoki: większość piłek odzyskanych już na połowie przeciwnika, warty podkreślenia element czytania gry przeciwnika i ataku na piłkę,
- kontrpressing po stracie piłki: jeden z udanych elementów, który pozwalał nam kontrolować przebieg meczu.
- prowadzenie piłki właściwą nogą do sytuacji boiskowej: wiele udanych prób prowadzenia piłki właściwą, indywidualnie kilku chłopców z dużymi rezerwami w prowadzeniu piłki.
-  doskonalenie komunikacji podczas posiadania piłki: jest to umiejętność, którą udaje nam się poprawiać z meczu na mecz, pomaga ona nam w kontrolowaniu i prowadzeniu gry.

Trzeba podkreślić naszą całkowitą dominację w całym meczu - zdecydowana większość pojedynków była wygrana, czy to w walce o pierwszą piłkę czy o drugą piłkę. Nawet po stracie indywidualnej zespół brał na siebie wspólny ciężar odzyskania piłki, dzięki temu mogliśmy wprowadzić dodatkowe utrudnienia szkoleniowe. Na pochwałę zasługują też:
- czytanie gry przeciwnika i tworzenie przewagi w grze obronnej,
- momenty szybkiej gry zespołowej w finalizacji akcji,
- właściwie wysoka gra bramkarzy i udział w budowie akcji,
- stałe fragmenty gry.

W najbliższych tygodniach będziemy pracowali nad budową gry, tworzeniem przewagi, tworzeniem wolnych przestrzeni, tworzeniem linii podania, uwalnianiem się z pressingu przeciwnika oraz budową gry opartej na określonych zasadach.

MVP: cała kadra zasłużyła na wyróżnienie!

2021-05-01 09:00